Buran derbi juga i podela plena: Remi Napolija i Rome, pobeda Atalante u Seriji a

Kurir pre 15 dana

Fudbaleri Napolija i Rome odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici 34. kola italijanske Serije A.

Roma je povela golom Paula Dibale sa penala u 59. minutu, Napoli je preokrenuo rezultat preko Matijasa Olivera u 64. i Viktora Osimena sa bele tačke u 84. minutu, a konačan rezultat postavio je Tami Ejbraham u 89. minutu. Ekipa Rome je peta na tabeli sa 59 bodova, dok je Napoli osmi sa devet bodova manje. Fudbaleri Atalante su na svom terenu slavili protiv Empolija sa 2:0, golovima Marija Pašalića iz jedanaesterca u 42. i Ademole Lukmana u 51. minutu. Atalanta je