Novi uspeh Džudo kluba „Leskovac“

Jugmedia pre 17 dana  |  Zoran Jovanović

Na Međunarodnom džudo turniru održanom ovog vikenda u Brusu, u kategoriji poletaraca i poletarki, uz učešće 35 klubova sa preko 250 takmičara Džudo klub „Leskovac“ je u kategoriji starijih devojčica osvojio pehar kao najbolji klub na takmičenju.

Takođe, devojčice iz Leskovca bile su najbolje i u svim uzrasnim kategorijama dok je u ukupnom plasmanu zauzeto 4.mesto. JK“Leskovac“ je ukupno osvojio 3 prva, 2 druga i 7 trećih mesta. Prva mesta osvojile su Magdalena Stojiljković, Danica Rajković i Julija Zdravković. Druga mesta Irina Simić i Filip Doderović, dok su treća mesta pripala Nađi Stamenković, Milici Momčilović, Nađi Nešić, Sanji Miljković, Mateji Zdravkoviću, Mateji Miljkoviću i Žarku Mičiću. „Sledeće