Zaječarka Helena Drobnjaković osvojila srebrnu medalju u disciplini „ful kontakt“ na Prvenstvu Srbije u kik-boksu

Glas Zaječara pre 20 dana  |  Miljko Stojanović

Helena Drobnjaković, članica Kik boks kluba „Fajt tim 019“ iz Zaječara osvojila je srebrnu medalju u disciplini „ful kontakt“ na Prvenstvu Srbije u kik-boksu održanom u Požarevcu 27. i 28. aprila.

Izrazito talentovana Zaječarka uspela je da posle zlata i šampionske titule na Državnom šampionatu u K-1 disciplini, stigne do drugog odličja u mesec i po dana, piše Glassporta.rs. „Uzbudljiv vikend iza nas.Posle dva teška meča i dve pobede, Helena je zaustavljena u finalu u kategoriji mlađih juniorki do 56 kilograma i za “Fight Team 019” i grad Zaječar donosi srebrnu medalju sa Državnog prvenstva“, poručio je za „Glas sporta“ Nikola Milenković, trener i predsednik