Superliga Srbije: Mlađi Luković iz IMT-a dostigao Saldanju na vrhu liste strelaca

Danas pre 20 dana  |  G. A.

U trećem kolu plej-auta za opstanak u Superligi Srbije u fudbalu IMT je kao domaćin savladao otpisani Radnik s 5:2, a naruku mu ide i poraz Voždovca, na čijem terenu igra, protiv Radničkog u Nišu s 2:0.

Sada je razlika između dva beogradska tima tri boda u korist popularnih „traktorista“, a Voždovčani zauzimaju mesto s kojeg bi za ostanak u najboljem društvu morali da se bore kroz baraž s timom iz Prve lige. Radnik je na krovu tržnog centra dvaput vodio pogocima Duronjića iz penala u 16. minutu i Hajdarevića u 28. Domaćin je oba puta poravnao preko Lutovca (25, 44), ali se na poluvreme nije otišlo s nerešenim rezultatom, jer je Luka Luković doveo IMT u vođstvo.