Vojvodini poništena dva gola protiv Partizana, pogledajte zbog čega je Srđan Jovanović menjao odluke

Telegraf 02.05.2024  |  Telegraf.rs

Mateuš Indio je zatresao mrežu u 59. minutu, zatim i Mihailo Ivanović u 76. minutu, ali je Jovanović oba gola poništio

Velika drama viđena je u Humskoj, na meču između Partizana i Vojvodine, na isteku sat vremena igre - kada smo videli gol domaćina i poništen za goste! Naime, samo minut nakon što je Aranđel Stojković izjednačio rezultat na 2:2 u 57. minutu, Voša je imala korner posle kog je Mateuš Indio savladao Aleksandra Jovanovića u 59. minutu. Krenuo je fudbaler Voše da se raduje, da bi potom stao kada je začuo pištaljku Srđana Jovanovića. Razlog - visoko je podigao nogu i