Železničar "zakuvao" borbu za opstanak: Voždovac "upao" u opasnu zonu, Spartak i Javor sigurni

Telegraf 07.05.2024  |  Telegraf.rs/Tanjug

Javor je do izuzetno važne pobede na gostovanju već ispalom Radniku stigao autogolom Mateje Stojanovića u 90+4. minutu. Javor sada ima 35 bodova i nalazi se na 13. mestu koje vodi u doigravanje za opstanak. Radnik je poslednji sa 17 bodova

Fudbaleri Železničara savladali su na krovu ekipu Voždovca sa 3:2, u okviru četvrtog kola plej-auta Superlige Srbije. Nije domaćima pomogao ni zaista raspoloženi Flemings, koji je u dva navrata tresao mrežu, a sva tri pogotka gosti su dali u prvom poluvremenu. Igrao se 13. minut kada je Knežević doneo prednost gostima, da bi Fleming izjednačio u 35. Ipak, u poslednjih 5 minuta prvog dela, prvo je Mitrović postigao autogol i tako "pogurao Dizelku", da bi Stefan