Ofsajd o kojem bruji cela Evropa! Da li je Bajern pokraden u Madridu u poslednjim minutima meča?! Procenite sami... (video)

Kurir pre 11 dana

Fudbaleri Real Madrida plasirali su se u finale Lige šampiona, pošto su u revanš utakmici polufinala posle velikog preokreta pobedili Bajern iz Minhena 2:1.

Real je ukupnim rezultatom 4:3 prošao dalje, pošto je prva utakmica u Minhenu prošle sedmice završena nerešeno 2:2. Međutim, ovaj meč će ostati u senci sudijskih odluka za koje mnogi smatraju da su krajnje diskutabilne. Linijski sudija iz Poljske Tomaš Listkijevič je u poslednjem minutu nadoknade odlučio da pre kraja prekine napad Bavaraca zbog sumnjivog ofsajda i nije dopustio da se akcija koja je rezultirala pogotkom završi do kraja. Tako su glavni arbitar Šimon