Sedam golova u Bačkoj Topoli: TSC srušio žilavi Radnički u spektakularnoj utakmici

Kurir pre 14 dana

Fudbaleri TSC-a pobedili su na svom terenu u Bačkoj Topoli Radnički 1923 sa 4:3, u utakmici 34. kola Super lige Srbije.

TSC je poveo golom Saše Jovanovića u šestom minutu, prednost je udvostručio Ifet Đakovac u 10. minutu, a pet minuta kasnije treći gol postigao je Nemanja Stojić. Đakovac je u 56. minutu iz jedanaesterca postigao četvrti gol za domaće. Ekipa iz Kragujevca postigla je prvi gol u 60. minutu kada je strelac bio Sali Vižđi, a zatim je igrač TSC-a Nemanja Stojić postigao autogol u 78. minutu. Konačan rezultat postavio je Nikola Bukumira u prvom minutu nadoknade vremena.