Juniori Košarkaškog kluba „BIN“ iz Zaječara ostvarili su veliki uspeh, osvojili 1. mesto u plej-ofu Međuregionalne lige istočne i južne Srbije

Glas Zaječara pre 10 dana  |  Miljko Stojanović
Juniori Košarkaškog kluba „BIN“ iz Zaječara ostvarili su veliki uspeh, osvojili 1. mesto u plej-ofu Međuregionalne lige…

Juniori Košarkaškog kluba „BIN“ iz Zaječara ostvarili su veliki uspeh, pošto su sjajnim igrama u plej-ofu Međuregionalne lige istočne i južne Srbije osvojili 1. mesto sa maksimalnim učinkom.

Zaječarci su na taj način obezbedili plasman na „Fajnal for“ Kvalitetne juniorske lige Srbije, piše Glassporta.rs. Nova sjajna vest stigla je iz Beograda, kada je potvrđeno da će 25 i 26. maja upravo KK „Bin“ biti domaćin finalnog turnira. Žreb za polufinale je 14. maja u 12 sati u srpskoj kući košarke u Beogradu. Igrači koji su ostvarili plasman u završnicu takmičenja: Sava Dojčinović, Dušan Živković, Luka Trandafilović, Igor Izvonar, Andrej Jovičić, Miloš