Šta treba znati pre odlaska na estetsku intervenciju? Dr Nada Macura savetuje koje korake treba preduzeti pre odlaska lekarima
Kurir 10.05.2024
![Šta treba znati pre odlaska na estetsku intervenciju? Dr Nada Macura savetuje koje korake treba preduzeti pre odlaska lekarima](https://nstatic.net/555/36554555karsny.jpg)
Sve češći primeri žena koje su doživele pakao na rutinskim estetskim zahvatima bili su tema jutarnjeg programa Redakcija na Kurir televiziji.
Nakon što je razgovarala s Hrvaticom Mateom Rogić, koja je unakažena prilikom korekcije usana, voditeljka Olja Lazarević ugosila je dr Nadu Macuru i urednika portala za estetsku i rekonstruktivnu hirurgiju Juricu Radovića. - Nisam detaljno upoznata sa ovim slučajem i moram da kažem da se ograđujem. Ako je lekar licenciran, to podleže naravno i lekarskoj komori. Ali i kod nas je bilo takvih slučajeva. Tako da ja se zalažem za to da se prethodno proveri kod koga