Parni valjak prekinuo crni niz! Partizan pobedio Mladost i ponovo se vratio na drugo mesto - evrogol Saldanje će se pamtiti

Kurir pre 10 dana

Fudbaleri Partizana danas su konačno prekinuli užasan niz od šest utakmica bez pobeda.

Vezali su crno-beli pet uzastopnih poraza, potom su u prošlom kolu remizirali sa Napretkom a danas su pred svojim navijačima pobedili Mladost iz Lučana rezultatom 3:0. Prvo veće uzbuđenje viđeno je na samom startu meča u Humskoj ulici. Igrao se peti minut kada je Parni valjak povre preko Mateuša Saldanje, ali je taj gol poništen zbog ofsajda, i to nakon intervencije iz VAR sobe. A u 30. minutu viđena je scena koja je zaledila sve u Humskoj ulici. Natho je tada