Čudo se izmigoljilo u poslednji čas: Rukometaši Srbije u borbi za Svetsko prvenstvo "ispustili" Španiju, a imali je u šaci!

Večernje novosti pre 10 dana
Čudo se izmigoljilo u poslednji čas: Rukometaši Srbije u borbi za Svetsko prvenstvo "ispustili" Španiju, a imali je u…

RUKOMETAŠI Srbije sastali su se u revanš meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2025. godine u dvorani Spens protiv Španije. U prvom meču odigranom u sredu "furija" je slavila 32:28, a revanš u Novom Sadu doneo je uzbuljdivu igru, ali i pirovu pobedu naše selekcije rezultatom 25:22

Foto: EPA-EFE/LAVANDEIRA Nakon prvog poluvremena Srbija je imala rezultat koji je anulirao prednost Španaca. Bilo je 15:11, a u drugom periodu u većem delu kontrolisali su "orlovi" igru. Jasno je bilo da će odbrane biti od presudnog značaja. Na prvi gol u nastavku se sedam minuta, postigao ga je Dragan Pešmalbek i to sa igračem manje. Već u narednom napadu odlična odbrana Darka Đukića dovela je do kontre u kojoj je postigao gol, a pritom se i povredio. Rasla je