Futsal play off: Vranjanci bez finala, za utehu, među četiri su najboljatima u zemlji

Jug press pre 25 dana

VRANJE GKMF Vranje je u revaš meču polufinala play off faze šampionata Prve futsal lige izgubio meč u Beogradu od domaćeg tima FON Banjica rezultatom 4:1, poluvreme 1:0.

Vranjanci, koji su u prvom susretu na svom parketu izgubili od Beograđana sa 6:3, ovim porazom ostali su bez učešća u finalnom meču za titulu prvaka Srbije u futsalu, ali su svojim plasmanom u polufinale pokazali da su među četiri najbolje ekipe u najvišem rangu ovog sporta u zemlji. Ekipa Vranja se odlično držala u prvom delu igre, kada je primila jedan gol u 16. minutu, a strelac vodećeg gola za beogradske studente bio je Lazić. FON Banjica je u nastavku zaigrala