I mlađi pioniri Crvene zvezde bolji od vršnjaka iz partizana: Derbi pripao klincima u crveno-belom

Kurir pre 28 dana

Mlađi pioniri Crvene zvezde su u derbiju prošlog kola slavili nad večitim rivalom Partizanom, na gostovanju na Teleoptiku rezultatom 0:2.

Mladi i talentovani stručnjak Slaviša Šuša je i više nego zadovoljan viđenim, te je imao samo reči hvale za svoju generaciju. Crveno-beli su odlično ušli u meč i već u šestom minutu poveli pogotkom Vuka Jugovića, a dobrom igrom su do kraja prvog poluvremena očuvali prednost od 0:1. Nastavili su izabranici Slaviše Šuše da napadaju i u nastavku susreta, a drugi pogodak je viđen u 68. minutu, kada se u strelce upisao Lav Radojević. - Derbi kao derbi uvek donosi draž