Partizan posle tri godine slavio na Brdu i obezbedio bitku za Ligu šampiona

Sputnik pre 21 dana

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Čukaričkog rezultatom 1:0, a pošto je TSC izgubio od ekipe Mladosti iz Lučana rezultatom 2:0, crno-beli su obezbedili drugo mesto u pretposlednjem kolu Superlige ove sezone i ujedno kvalifikacije za Ligu šampiona.

Imao je u uvodnom delu utakmice Aleksandar Jovanović pune ruke posla jer su fudbaleri Čukaričkog imali nekoliko dobrih šansi. Kalulu je imao lepu priliku da donese prednost crno-belima, ali ni on nije uspeo da zatrese mrežu. Na kraju prvog poluvremena bolji utisak je ipak ostavio domaći tim koji je ka golu uputio šest udaraca, ali Partizanov junak kao i u mnogo prethodnih susreta bio je golman Jovanović. U 55. minutu Severina snažno šutira i uspeva da savlada