Železničar na Pragu baraža: Pančevci velikom pobedom nad Novi Pazarom pobegli iz zone ispadanja!

Hot sport 18.05.2024

Železničar je blizu doigravanja, dok je gubitnik dana Voždovac U terminu od 16 časova danas su odigrane tri utakmice šestog kola plej-auta Superlige Srbije.

Najveći gubitnik dana bio je Voždovac, koji je izgubio od IMT-a sa Novog Beograda rezultatom 2:1. „Zmajevi“ su poveli u 16. minutu pogotkom Džuniora Fleminga, ali je IMT samo tri minuta kasnije izjednačio preko Irfana Zulfića, koji je glavom zahvatio loptu i matirao Gudžulića. Totalni preokret usledio je početkom drugog poluvremena kada je Miloš Luković realizovao penal u 51. minutu nakon što je Savić igrao rukom u šesnaestercu. Voždovac je nakon današnjeg meča