Novi haos u Superligi: „Kad te poraze u mračnoj kafani i igraju se životima dece“

Nova pre 14 dana  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Fudbaleri Voždovca nalaze se na ivici ispadanja iz Superlige Srbije posle poraza od IMT-a u pretposlednjem kolu domaćeg šampionata. „Zmajevi“ su poraženi sa 2:1, golovima Irfana Zulfića u 19. i Miloša Lukovića s penala u 51. minutu.

Voždovac je poveo pogotkom Džuniora Flemingsa u 17. minutu susreta. Beogradskom timu je pobeda u tom meču bila imperativ da bi pred poslednje kolo i okršaj sa Radnikom iz Surdulice mogli da računaju na opstanak. Umesto toga, poraz ga ostavlja na 15. mestu u Superligi, pretposlednjem, koje vodi direktno u Prvu ligu Srbije. Voždovac ima 35 bodova, tri manje od Železničara iz Pančeva koji je spornim penalom i golom Lazara Romanića pobedio Novi Pazar i pobegao sa mesta