Šampion uspešno krenuo u odbranu trofeja: Loznica slavila na Banjici u prvom meču finalne serije futsal lige Srbije!

Kurir pre 13 dana

KMF Loznica grad pobedio je u gostima FON Banjicu u prvoj utakmici finalne serije plej-ofa Prve lige Srbije, odigranoj sinoć u Beogradu, i odlično započeo borbu za šampionski tron.

Uz podršku svojih navijača, koji su sa timom doputovali u srpsku prestonicu, zeleno-beli su odigrali dobru utakmicu i slavili u sudaru dve najbolje ekipe srpskog futsala. Domaćin je dobro počeo i u šestom minutu poveo sa 1:0 golom Strahinje Petrova. Igralo se otvoreno, Loznica je znala šta hoće i na odmor se otišlo rezultatom 1:1 jer je u poslednjem minutu prvog dela igre Marko Radovanović doneo izjednačenje. U nastavku se nastavilo u istom tempu, atakovali su i