Pozlilo italijanskom ministru odbrane, hospitalizovan zbog bolova u grudima
Euronews 22.05.2024 | Autor: Tanjug
![Pozlilo italijanskom ministru odbrane, hospitalizovan zbog bolova u grudima](https://nstatic.net/901/36668901zxlwra.jpg)
Italijanskom ministru odbrane Gvidu Krozetu je u utorak pozlilo na sednici Vrhovnog saveta odbrane i on je prebačen u bolnicu kolima hitne pomoći, prenose italijanski mediji.
Opšta slabost je uzrok zbog kojeg je Krozeto hospitalizovan juče popodne, drugi put u tri meseca, piše italijanski list "Messaggero". On je prema izveštaju prevezen bolnicu San Karlo di Nansi u Rimu, istu ustanovu u kojoj je zbrinut u februaru zbog perikarditisa. Trenutno nema zvaničnih obaveštenja o zdravstvenom stanju Krozeta iz italijnskog ministarstva, kao ni iz bolnice u kojoj je zbrinut, ali prema izvorima, on se na sastanku požalio na bolove u grudima, a