Zvezda teže od očekivanog slomila žilavi FMP: Šut za tri poena i fantastični Jago doneli prednost u polufinalnoj seriji!

Kurir pre 23 dana

Košarkaši Crvene zvezde su savladali FMP rezultatom 97:87 ( 27:13, 18:29, 25:23, 27:22) i tako poveli 1-0 u polufinalnoj seriji Košarkaške lige Srbije.

Krenula je Zvezda silovito, pogađali su iz svih pozicija, a ovo je rezultiralo prednošću od čak +18 u 13. minutu meča. Gosti se nisu predavali, naprotiv, kao da ih je loš start dodatno motivisao, a uspeli su izabranici Saše Nikitovića fantastičnom igrom u napadu da se do poluvremena približe na samo -3. Kako su završili prvo, tako su nastavili i u drugom poluvremnu košarkaši FMP-a, a gosti su uspeli da povedu u 26. minut meča rezultatom 57:55 posle trojke Jovana