Zvezda se mučila, pa ubedljivo savladala FMP: Jago očarao brutalnom partijom, Janis dao minute junioru

Telegraf 24.05.2024  |  Telegraf.rs

Crveno-beli su uspeli da opravdaju ulogu favorita protiv veoma ubedljivih Pantera

Košarkaši Crvene zvezde ugostili su ekipu FMP-a u prvom meču polufinala košarkaške Superlige Srbije u hali "Aleksandar Nikolić" i tom prilikom slavili rezultatom 97:87, po četvrtinama 27:13, 18:29, 25:23, 27:22. U prvih deset minuta Crvena zvezda je pokazala izuzetnu agresivnost i preciznost. Brzo su stigli do vođstva 27:13, zahvaljujući odličnoj odbrani i efikasnom napadu. Jago i Nedović su bili nezaustavljivi, dok je Bolomboj dominirao u reketu. FMP je u drugoj