Srce šampiona! Zenit iskoristio "meč loptu": Titula ruskog prvenstva ide u Sankt Peterburg

Telegraf pre 22 dana  |  Telegraf.rs

Veliko slavlje nastalo je na stadionu i opšte oduševljenje zbog osvajanja titule prvaka

Ruska Premijer liga dobila je šampiona i to u poslednjem kolu prvenstva, kada je ekipa Zenita iz Sankt Peterburga savladala na domaćem stadionu ekipu Rostova rezultatom 2:1. Ekipa Rostova povela je na ovom meču, pošto je zenit krenuo nešto tvrđe susret u kom je pobeda značila titulu prvaka. Prvi gol je postigao Ronaldo na asistenciju Ivana Komarova u 54. minutu utakmice. Izjednačenje je usledilo samo 11 minuta kasnije, kada je sa bele tačke mrežu zatresao Gustavo