Rajković na klupi, Nastasić van tima, Radonjić zamenjen, Majorka do pobede sa dva gola u nadoknadi (video)

Sportski žurnal pre 21 dana

Izjednačio je Vedad Murići u 90. minutu (1:1), a pobedu je obezbedio Pablo Mafeo u trećem minutu nadoknade vremena (1:2)

Fudbaleri Majorke pobedili su na gostujućem terenu Hetafe 2:1 u utakmici poslednjeg 38. kola španskog prvenstva. Hetafe je poveo golom Gastona Alvaresa u 48. minutu, a Majorka je pobedila golovima u završnici. Izjednačio je rezervista Vedad Murići u 90. minutu, a pobedu je obezbedio Pablo Mafeo u trećem minutu nadoknade vremena. Predrag Rajković ostao je na klupi Majorke, Matija Nastasić nije igrao zbog povrede, Nemanja Radonjić igrao je do 57. minuta. Kod Hetafea