Srpski fudbaleri vodili tri puta i izgubili – neverovatan meč na Evropskom prvenstvu

Sputnik pre 21 dana

Kadetska fudbalska reprezentacije Srbije poražena je od selekcije Češke rezultatom 4:3 u trećem kolu grupe A na Evropskom prvenstvo na Kipru. Ovaj poraz ne utiče na dalji tok takmičenja jer su mladi fudbaleri ranije obezbedili prolaz u četvrtfinale.

Neverovatna utakmica odigrana je na Kipru, a da prethodno nisu osigrali četvrtfinale, mladi srpski fudbaleri imali bi za čim da žale jer su čak tri puta vodili protiv Češke. Prvi je mrežu zastresao Vasilije Kostov već u sedmom minutu, ali minut kasnije Česi su izjednačili golom Josefa Kolarika. Nije prošlo puno vremena do nove promene rezultata, jer je u 21. minutu Srbija ponovo stigla do vođstva, ovoga puta zahvaljujuči strelcu Bogdanu Kostiću. Na pauzu su