Stanje na putevima: Bez zadržavanja na putničkim terminalima, teretna vozila čekaju i do sedam sati
Blic 30.05.2024
![Stanje na putevima: Bez zadržavanja na putničkim terminalima, teretna vozila čekaju i do sedam sati](https://nstatic.net/331/36745331kelblv.jpg)
Prema informacijama Uprave granične Policije RS dobijenim u 5.15 sati nema zadržavanja na putničkim terminalima naših graničnih prelaza, kaže se u izveštaju AMŠ.
Na teretnim terminalima naših graničnih prelaza čeka se između 90 i 420 minuta. Teretna vozila najduže čekaju na graničnom prelazu Batrovci, 420 minuta, na Sremskoj Rači i Kelebiji po 240 minuta, Horgošu 180, Preševu 120 minuta i na gradini 90 minuta. Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila. Veći deo dana vozače očekuje sunčano i toplo vreme, me đutim dobre uslove za vožnju mogu prekinuti lokalni pljuskovi, navodi se u