Обожавалац тужи Мадону због експлицитних сцена на концерту, али и због тога што се он разболео: Ево за шта ће све теретити певачицу
Нова 01.06.2024 | Аутор: Бојана Кркељић

Мадона се већ месецима налази на својој турнеји "Целебратион" у оквиру које је распродала концерте у градовима широм света.
Она својим наступима привлачи велику пажњу, а сада је још један обожавалац, Џестен Липелес, решио да је тужи. Наиме, овај човек је одлучио да поднесе тужбу након Мадониног концерта у Калифорнији, а навео је да је разлог овоме то што је певачица „своју публику изложила непотребној порнографији, и то без упозорења“. Како пише Тхе Гуардиан, реч је о певачицином перформансу током ког је на сцену извела две девојке у изазовним костимима које су симулирале се*с.












