Bizarno! Sam sebe izbo ispred banke, pa prijavio da je opljačkan! Muškarac (41) lažno prijavio napad, policiji sve otkrio na kraju
Kurir 04.06.2024
![Bizarno! Sam sebe izbo ispred banke, pa prijavio da je opljačkan! Muškarac (41) lažno prijavio napad, policiji sve otkrio na…](https://nstatic.net/216/36798216zbcvwu.jpg)
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, intenzivnim operativnim radom, utvrdili su da je muškarac (41) koji je juče oko podneva prijavio da je u Mirijevu napadnut nožem i opljačkan, zapravo lažno prijavio napad i sam sebi naneo povrede.
Muškarac je prijavio policiji da su mu dve nepoznate osobe oduzele 4.500 evra koje je prethodno podigao iz jedne banke i nanele povredu nožem u predelu noge, kao i povredu glave. Policija je utvrdila da je četrdesetjednogodišnjak, nakon što je podigao novac iz banke i sakrio ga u svoj automobil, sebi naneo povrede i policiji prijavio da je napadnut, što je i sam potvrdio policiji koja je pronašla novac i nož kojim je sebe povredio. Višem javnom tužilaštvu u