Super izmena donela pobedu Portugalu: Češka u nadoknadi ostala bez zasluženog boda! (video)

Hot sport pre 8 dana

Portugal je pružio jedno bledo izdanje Fudbaleri Portugala savladali su selekciju Češke posle preokreta u poslednjim minutima rezultatom 2:1 u meču kojim je zatvoreno prvo kolo grupne faze Evropskog prvenstva u Nemačkoj, u okviru grupe F.

Od starta je bilo jasno da su prvaci Evrope iz 2016. godine apsolutni favoriti, ali to baš i nisu pokazali na terenu. Prva dobra šansa za Portugal doigrala se u 12. minutu. Rafael Leao je zapretio golu rivala, ali ga je u nameri da postigne pogodak sprečio Krejči. Kapitalnu priliku za pogodak imao je i Ronaldo u 32. minutu. Jedan od najboljih fudbalera ikada je imao jedan na jedan sa golmanom Češke, ali šutirao pravo u njega. Ronaldo je i u nastavku imao dobru