Kakva ludnica: Albanija u nadoknadi vremena do boda koji ih ostavlja u životu! (video)

Hot sport pre 7 dana

Albanija je bila blizu poraza Fudbaleri Hrvatske sastali su se sa reprezentacijom Albanije u drugom meču grupe B Evropskog prvenstva.

Rezultat je bio nerešen 2:2. Hrvatska je postigla golove u razmaku od samo dva minuta, prvi je pogodio Kramarić u 74. minutu, dok su Hrvati do totalnog preokreta došli posle autogola Đasule u 76.minutu. Albanija je posle dva primljena gola izgledala totalno poraženo, ali su pred kraj skupili snage i stigli do zasluženog boda. Prvi gol je postigao Lači u 11.minutu, dok se iskupljenik Đasula upisao u listu strelaca u 95. minutu. Na veliko iznenađenje svih pristunih,