Atomski fudbal u Hamburgu! Meč "spuštenih gardova" Gruzije i Češke i podela bodova koja je odgovara nikome!

Kurir pre 9 dana

Fudbaleri Gruzije i Češke odigrali se nerešeno 1:1 u drugom kolu Grupe F na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Sjajan meč smo imali prilike da gledamo u Hamburgu. Počela je Češka silovito. Bili su rešeni da rane iz utakmice sa Portugalom "vidaju" sa Gruzinima. Ređale su se šanse pred golom Mamardašvilija, ali je on kao i sa Turcima bio na visini zadatka. Koliko su Česi bili dominantni govori činjenica da su do 30.minuta imali čak 13 šuteva na gol, od čega sedam u okvir gola. Poveli su sa 1:0 u 23. minutu golom Hložeka, ali je on poništen zbog igranja rukom napadača