Belgija savladala odličnu Rumuniju za ludnicu u grupi E: Sve ekipe imaju po tri boda! Vodiće se rat za osminu finala!

Kurir pre 5 dana

BELGIJA - RUMUNIJA 2:0 (1:0) Fudbaleri Belgije savladali su Rumuniju u Kelnu rezultatom 2:0 (1:0) u poslednjem meču drugog kola E grupe Evropskog prvenstva.

Silovito je krenula Belgija, poveli su već u 2. minutu golom Tilemansa. Lukaku se odlično zagradio, odložio je loptu svom saigraču koji je fantastičnim šutem savladao Nicu. Nastavila je Belgija sa pritiskom, šutirali su na gol Nice, nekada i previše komplikovali, ali su potpuno držali konce meča u svojim rukama. Rumuni su bili opasni iz kontre, imali su svoje šanse, a ovim rezultatom se otišlo na poluvreme. Drugo poluvreme je donelo mnogo uzbuđenja. Lukaku je