Euro: Njemačka remijem osvojila grupu A, Mađarska u 100. minuti pobijedila Škotsku

Al Jazeera pre 5 dana  |  Izvor: Al Jazeera i agencije

Njemačka je pogotkom u sudijskoj nadoknadi izvukla remi 1:1 protiv Švicarske te tako osvojila prvo mjesto u grupi A; Mađarska je zadržala šanse za plasman dalje pobjedom 1:0 protiv Škotske.

Njemačka je pogotkom u sudijskoj nadoknadi izvukla remi 1:1 protiv Švicarske te tako osvojila prvo mjesto u grupi A i zajedno sa Švicarskom ide u osminu finala, dok je Mađarska zadržala šanse za plasman dalje pobjedom 1:0 protiv Škotske koja je eliminisana. Vodstvo Švicarskoj donio je Dan Ndoye pogotkom u 28. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Niclas Fuellkrug u 92. minuti. Nastavite čitati Ako pobijedi Italiju, Hrvatska igra protiv Švicarske Pobjedu Mađarskoj