Hrvatska u očaju, Italija dala gol u 98. minutu za prolaz dalje – ovo odgovara i Srbiji

Nova pre 3 dana  |  Autor: Oliver Mijušković

Fudbaleri Hrvatske i Italije remizirali su rezultatom 1:1 na "Red Bul areni" u Lajpcigu, u okviru trećeg kola grupne faze Evropskog prvenstva. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Hrvati su vodili od 55. minuta, kada je Luka Modrić bio strelac nakon jednog odbitka.

Minut pre toga Modrić nije iskoristio penal, pošto je Đanluiđi Donaruma sjajno odbranio i na kratko sačuvao Italiju. Bili su blizu „kockasti“ da upišu pobedu i odu u nokaut fazu, ali je Matia Zakanji iskoristio asistenciju Rikarda Kalafiorija i u 98. minutu poravnao rezultat na 1:1. Hrvatska je u prvom kolu poražena od Španije sa 3:0, a onda je odigrala 2:2 sa Albanijom, tako da ima samo dva boda nakon tri kola, te joj je sada čudo potrebno za prolaz dalje sa treće