Povezane vesti

Julmand: Mislim da znam kako će Srbi igrati, imaju odličnog selektora

Julmand: Mislim da znam kako će Srbi igrati, imaju odličnog selektora

Politika pre 6 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Danske Kasper Julmand rekao je danas da zna kako će igrati Srbija koja ima odličnog selektora Dragana Stojkovića i dodao da njegova ekipa nema mentalni sklop da ide na remi. „Mislim da znam kako će Srbija igrati… »
Stojković: Sutra je velika utakmica, biće to borba lice u lice

Stojković: Sutra je velika utakmica, biće to borba lice u lice

Politika pre 6 dana
Reprezentacija Srbije igraće sutra protiv Danske u trećem kolu grupe C od 21 čas u Minhenu. Srbija posle dva kola ima jedan bod, ukoliko pobedi Dansku, plasiraće se u osminu finala EP. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio… »
Levandovski: I dalje imam vatru u sebi

Levandovski: I dalje imam vatru u sebi

Sportski žurnal pre 6 dana
- Imam skoro 36 godina, zamišljam da se ljudi pitaju za kraj moje karijere, ali još uvek imam vatru u sebi, nastaviću - rekao je Levandovski. Napadač i kapiten fudbalske reprezentacije Poljske Robert Levandovski izjavio je večeras da i dalje "ima… »
Italija ugasila nade Hrvatskoj u 98. minutu! (VIDEO)

Italija ugasila nade Hrvatskoj u 98. minutu! (VIDEO)

Vesti online pre 6 dana
Kakva drama u Lajpcigu! Hrvati su vodili protiv prvaka Evrope sve do 98. minutu i bili na pragu nokaut faze, ali su “Azuri” izjednačili u poslednjim sekundima meča. Činilo se da će gol Luke Modrića u 55. minutu biti dovoljan “vatrenima”… »
Hrvati pred eliminacijom, Azuri izjednačili u 98. minutu!

Hrvati pred eliminacijom, Azuri izjednačili u 98. minutu!

Sport klub pre 6 dana
Kakva drama u Lajpcigu! Hrvati su vodili protiv prvaka Evrope sve do 98. minutu i bili na pragu nokaut faze, ali su Azuri izjednačili u poslednjim sekundama meča. U drugoj utakmici iste grupe rutinska pobeda rezervnog tima Španije protiv Albanije… »
Hrvati pred krahom: Samo ove lude kombinacije ih vode dalje

Hrvati pred krahom: Samo ove lude kombinacije ih vode dalje

Sport klub pre 6 dana
Hrvatski kalkulator posle primljenog gola od Italije u 98. minutu pokazuje da je nada za plasman u osminu finala pretanka! www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Hrvatska može da bude zvanično eliminisana sutra uveče. Odgovaraju joj dva… »
Hrvatska u očaju, Italija dala gol u 98. minutu za prolaz dalje – ovo odgovara i Srbiji

Hrvatska u očaju, Italija dala gol u 98. minutu za prolaz dalje – ovo odgovara i Srbiji

Nova pre 5 dana
Fudbaleri Hrvatske i Italije remizirali su rezultatom 1:1 na "Red Bul areni" u Lajpcigu, u okviru trećeg kola grupne faze Evropskog prvenstva. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Hrvati su vodili od 55. minuta, kada je Luka Modrić bio… »
Kakva ludnica u grupi b: Hrvati na ivici eliminacije, Španci poslali Albance kući! (video)

Kakva ludnica u grupi b: Hrvati na ivici eliminacije, Španci poslali Albance kući! (video)

Hot sport pre 5 dana
Italijani u zadnjoj sekundi izvukli bod Fudbaleri Hrvatske sastali su se sa reprezentacijom Italije u poslednjem meču grupe C Evropskog prvenstva. Golom u zadnjoj sekundi Italija je došla do 1:1. Gol Hrvatske bilo je deloLuke Modrića u 55. minutu, samo… »
Selektor Danske nahvalio Piksija i Orlove: Kada su dobri, stvarno su dobri!

Selektor Danske nahvalio Piksija i Orlove: Kada su dobri, stvarno su dobri!

Sportski žurnal pre 5 dana
”Mislim da znam kako će Srbi igrati, imaju odličnog selektora”. Selektor fudbalske reprezentacije Danske Kasper Hjulmand rekao je danas da zna kako će igrati Srbija koja ima odličnog selektora Dragana Stojkovića i dodao da njegova ekipa nema… »
Tragedija Hrvata na evropskom prvenstvu: Potpuni šok u 98. minutu, šampion ih šalje kući!

Tragedija Hrvata na evropskom prvenstvu: Potpuni šok u 98. minutu, šampion ih šalje kući!

Mondo pre 5 dana
Italija golom u 98. minutu osvojila bod protiv Hrvatske, plasirala se u nokaut fazu i veoma moguće poslala Modrića i ekipu kući! Italija golom u 98. minutu osvojila bod protiv Hrvatske, plasirala se u nokaut fazu i veoma moguće poslala Modrića i… »
Srbiju i dalje dva boda mogu da odvedu u 1/8 finala

Srbiju i dalje dva boda mogu da odvedu u 1/8 finala

Sport klub pre 5 dana
Hrvati su pred eliminacijom, a Srbija posle remija "kockastih" sa Italijom i dalje ima šansu da sa svega dva boda prođe u osminu finala Prvenstva Evrope! www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! I dalje postoji računica da eventualni remi… »
Zakanji u 98. minutu pogodio za remi Italije i tako verovatno poslao Hrvatsku kući Coca Cola Euro 2024

Zakanji u 98. minutu pogodio za remi Italije i tako verovatno poslao Hrvatsku kući Coca Cola Euro 2024

Euronews pre 5 dana
Ono što fudbal može da kreira je zaista neverovatno. Hrvatska je vodila tokom celog drugog poluvremena, delovalo je da će igrati u nokaut fazi, ali je sve to palo u vodu u 98. minutu kada je Matija Zakanji posle fantastične akcije postigao sjajan gol… »
Modrić u suzama: "Fudbal je okrutan"

Modrić u suzama: "Fudbal je okrutan"

B92 pre 5 dana
Kapiten Hrvatske Luka Modrić bio je u šoku posle šokantnog remija sa Italijom. Hrvati su od 55 minuta baš golom Modrića vodili sve do 98. minutu, a onda je došao gol Italijana za 1:1. Tim remijem Hrvatska je došla pred eliminaciju sa EURO. "Ne znam… »
Albanija druga reprezentacija koja je završila EURO; Kapiten "okrivio" meč sa Hrvatima

Albanija druga reprezentacija koja je završila EURO; Kapiten "okrivio" meč sa Hrvatima

B92 pre 5 dana
Fudbaleri Albanije završili su učešće na Evropskom prvenstvu posle poraza od Španije (1:0) u poslednjem susretu grupe B. Sa dva poraza i jednim remijem, igrači selektora Silvinja su završili na četvrtom mestu i tako i bez prilike da se nađu u… »
Poznat prvi par 1/8 finala - sudar komšija

Poznat prvi par 1/8 finala - sudar komšija

B92 pre 5 dana
Grupe A i B na Evropskom prvenstvu su kompletirane, a poznat je i prvi par osmine finala. Italija je u osmom minutu nadoknade stigla do boda protiv Hrvatske i tako završila kao druga u grupi, a "vatrene" praktično eliminisala sa takmičenja. "Azuri" će… »
Hrvatski analitičar: "Sudija je navlačio za Italijane"

Hrvatski analitičar: "Sudija je navlačio za Italijane"

B92 pre 5 dana
Reprezentacija Hrvtaske odigrala je nerešeno sa Italijom 1:1 u poslednjem kolu grupe B Evropskog prvenstva. Hrvati tako završavaju na trećem mestu u grupi s dva osvojena boda i samo ih teorija drži nadu za prolazak u osminu finala. Hbvrtaks aje vodila… »
F. Tores - talično za EURO; Albanci idu kući

F. Tores - talično za EURO; Albanci idu kući

B92 pre 5 dana
Fudbaleri Španije pobedili su Albaniju minimalnim rezultatom (1:0) u poslednjoj rundi grupe B Evropskog prvenstva. Time je Silvinjov tim ostao bez bilo kakve šanse da se plasira u nokaut fazu, završivši grupni deo takmičenja na poslednjem mestu… »
"Još uvek ima vatre u meni"

"Još uvek ima vatre u meni"

B92 pre 5 dana
Napadač i kapiten fudbalske reprezentacije Poljske Robert Levandovski izjavio je večeras da i dalje "ima vatru u sebi". On je dodao i da želi da nastavi da igra za svoj tim, koji je već eliminisan sa Evropskog prvenstva u Nemačkoj, ali mu predstoji… »
Dešan: Mbape se svaki dan oseća sve bolje

Dešan: Mbape se svaki dan oseća sve bolje

Sportski žurnal pre 5 dana
Mbape je slomio nos u prvoj utakmici Francuske na Evropskom prvenstvu protiv Austrije. Selektor francuske fudbalske reprezentacije Didije Dešan izjavio je danas da se kapiten Kilijan Mbape, koji je pre nedelju dana slomio nos, "svaki dan oseća sve… »
Selektor Danske Kasper Hjumland: Mislim da znam kako će Srbi igrati, imaju odličnog selektora

Selektor Danske Kasper Hjumland: Mislim da znam kako će Srbi igrati, imaju odličnog selektora

Dnevnik pre 5 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Danske Kasper Hjulmand rekao je danas da zna kako će igrati Srbija koja ima odličnog selektora Dragana Stojkovića i dodao da njegova ekipa nema mentalni sklop da ide na remi. "Mislim da znam kako će Srbija igrati… »
Stojković pred Dansku: Vreme je da promenimo istoriju!

Stojković pred Dansku: Vreme je da promenimo istoriju!

Sportski žurnal pre 5 dana
Reprezentacija Srbije igraće sutra protiv Danske u trećem kolu grupe C od 21 čas u Minhenu. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je danas da je pred "orlovima" velika utakmica i da će ekipa sve probati kako bi došla do… »
Pavlović: Sve je kako treba, biću spreman za sutra

Pavlović: Sve je kako treba, biću spreman za sutra

Sportski žurnal pre 5 dana
Reprezentacija Srbije igraće sutra protiv Danske u trećem kolu grupe C od 21 čas u Minhenu. Reprezentativac Srbije u fudbalu Strahinja Pavlović izjavio je danas da se oseća dobro i da je spreman za sutrašnju utakmicu protiv Danske na Evropskom… »
Kasper hjulmand najavio totalnu ofanzivu Danske "Koristićemo sve prilike da napadnemo, hoćemo da slavimo posle meča!

Kasper hjulmand najavio totalnu ofanzivu Danske "Koristićemo sve prilike da napadnemo, hoćemo da slavimo posle meča!

Kurir pre 5 dana
Fudbaleri Danske pripremaju se za duel sa Srbijom u okviru 3.kola grupe C koji će biti odlučujući za obe selekcije, jer donosi prolaz u osminu finala Evropskog prvenstva u Nemačkoj. "Orlovi" i "vikinzi" sastaće se u utorak od 21.00 na "Alianz Areni"… »
Laković i Mijatović posetili Orlove

Laković i Mijatović posetili Orlove

Sportski žurnal pre 5 dana
Reprezentacija Srbije igraće sutra protiv Danske u trećem kolu grupe C od 21 čas u Minhenu. Direktor Nacionalnih asocijacija UEFA Zoran Laković i nekadašnji fudbalski reprezentativac Predrag Mijatović posetili su danas bazu Orlova u Minhenu… »
Piksi pred Dansku: Videćemo da li ćemo izaći sa jednim ili dva napadača

Piksi pred Dansku: Videćemo da li ćemo izaći sa jednim ili dva napadača

RTS pre 6 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi rekao je na konferenciji za novinare dan uoči duela sa Danskom na Evropskom prvenstvu da je pred "orlovima" velika utakmica i da će ekipa probati sve kako bi došla do pobede. Nije otkrio… »
Stojković pred meč odluke za Srbiju: Biće promena u timu, izazov je fizički parirati Dancima (VIDEO)

Stojković pred meč odluke za Srbiju: Biće promena u timu, izazov je fizički parirati Dancima (VIDEO)

Danas pre 6 dana
Dan uoči odsudne utakmice fudbalske reprezentaciuje Srbije na 17. evropskom prvenstvu u Nemačkoj selektor Dragan Stojković ne odustaje od pozivanja na optimizam. Za utakmicu s Danskom na Bajernovom stadionu u Minhenu, u utorak u 21 čas, gde pobeda… »
''Mislim da znam kako će Srbija igrati!'' Selektor Danske pred meč sa ''orlovima''

''Mislim da znam kako će Srbija igrati!'' Selektor Danske pred meč sa ''orlovima''

Večernje novosti pre 6 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Danske Kasper Hjulmand održao je konferenciju za novinare pred utakmicu sa selekcijom Srbije u 3. kolu Evropskog prvenstva. Meč je na programu u utorak od 21 čas. FOTO: AP/Tanjug - Mislim da znam kako će Srbija… »
Rusija oduševljena Srbima! Evo šta srpski navijači rade po Nemačkoj tokom EURO 2024 (video)

Rusija oduševljena Srbima! Evo šta srpski navijači rade po Nemačkoj tokom EURO 2024 (video)

Večernje novosti pre 6 dana
U toku je poslednje, treće kolo uvodne faze Evropskog prvenstva u fudbalu, a Srbija je pred utakmicom odluke: protiv Danske igra "biti ili ne biti" meč za svoj o(p)stanak na EURO 2024. Uoči tog takmičarskog nastupa rusku javnost obradovalo je nekoliko… »
Selektor Danske: "Znam kako će Srbija igrati, ovaj detalj je jako bitan"

Selektor Danske: "Znam kako će Srbija igrati, ovaj detalj je jako bitan"

Telegraf pre 6 dana
Ističe Hjulmand u prvi plan finiš meča. Selektor fudbalske reprezentacije Danske Kasper Hjulmand održao je konferenciju za novinare pred utakmicu sa selekcijom Srbije u 3. kolu Evropskog prvenstva! Danska i Srbija će "ukrstiti koplja" u utorak od… »
Stojković pred Dansku: Igraju čvrst fudbal, ne pobeđuju, ali ni ne gube

Stojković pred Dansku: Igraju čvrst fudbal, ne pobeđuju, ali ni ne gube

Radio 021 pre 6 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je danas da Danska ima odlične igrače koji igraju čvrst fudbal i da su oni dobro organizovana reprezentacija. "Utakmice protiv Engleske i Slovenije su nam bile važne, ali nam je meč… »
Dragan Stojković veruje u uspeh u ključnom meču sa Danskom: Da promenimo negativnu tradiciju

Dragan Stojković veruje u uspeh u ključnom meču sa Danskom: Da promenimo negativnu tradiciju

Euronews pre 6 dana
Najbolja reprezentacija Srbije sutra igra zadnjih 90 minuta fudbala u C grupi Evropskog prvenstva (25. jun, 21.00, TV Arena 1 Premium), ishod meča u Minhenu odrediće sudbinu "orlova" na turniru u Nemačkoj, a selektor Dragan Stojković i standarni… »
Piksi povisio ton na konferenciji: Ovo pitanje srpskog novinara ga je ozbiljno naljutilo! (video)

Piksi povisio ton na konferenciji: Ovo pitanje srpskog novinara ga je ozbiljno naljutilo! (video)

Hot sport pre 6 dana
Vrlo besan na ovu konstataciju novinara! Fudbalska reprezentacija Srbije će u utorak od 21.00 čas na „Alijanc areni“ u Minehnu odigrati ključni meč protiv selekcije Danske, odlučujući za dalji tok takmičenja na Evropskom prvenstvu. Selektor… »
Evo šta se Nalazi u crvenoj fascikli: Selektor Srbije progovorio o onome što je interesovalo sve prisutne na konferenciji…

Evo šta se Nalazi u crvenoj fascikli: Selektor Srbije progovorio o onome što je interesovalo sve prisutne na konferenciji…

Hot sport pre 6 dana
Tu se krije sastav za Dansku! Dan pred ključni meč poslednjeg kola grupne faze na Evropskom prvenstvu u fudbalu, selektor Srbije, Dragan Stojković Piksi je dao izjavu medijima. Protivnik Srbije će biti Danska, a pobeda je neophodna kako bi se izbegao… »
Ajaks podržao Dalićeve uzdanice: Hrvatska, veruj

Ajaks podržao Dalićeve uzdanice: Hrvatska, veruj

Sport klub pre 6 dana
Hrvatska u ponedeljak igra odlučujući meč na Evropskom prvenstvu, a protivnik je Italija. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Hrvati moraju da pobede aktuelnog šampiona Evrope ukoliko žele da prođu dalje. Izabranici Zlatka Dalića mogu… »
Pred srpskom reprezentacijom jedna od najvažnijih utakmica poslednjih godina Piksi: Spremni smo da dobijemo Dansku

Pred srpskom reprezentacijom jedna od najvažnijih utakmica poslednjih godina Piksi: Spremni smo da dobijemo Dansku

Dnevnik pre 6 dana
Stigao je dan „D“ za fudbalere Srbije i Danske, koji će sutra, od 21 čas, povesti veliku bitku kako bi obezbedili sigurno drugo mesto na tabeli C grupe, time i siguran prolazak u osminu finala Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Utisak je da su… »
Konferencija za medije reprezentacije Srbije: Dragan Stojković Piksi pred najbitniji meč za Srbiju! (video)

Konferencija za medije reprezentacije Srbije: Dragan Stojković Piksi pred najbitniji meč za Srbiju! (video)

Hot sport pre 6 dana
Evo šta kaže selektor Srbije! Na konferenciji za medije, selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, zajedno sa štoperom Strahinjom Pavlovićem, izneo je svoje viđenje pred ključni meč poslednjeg kola grupe C Evropskog… »
Piksi o meču odluke: Lazar je spreman da poleti – biće promena u sastavu

Piksi o meču odluke: Lazar je spreman da poleti – biće promena u sastavu

Sputnik pre 6 dana
Dan pred odlučujući duel u grupi Evropskog prvenstva protiv Danske selektor Srbije Dragan Stojković Piksi održao je konferenciju za medije. Na njoj je govorio i defanzivac Strahinja Pavlović. Srbija u utorak od 21 čas igra protiv Danaca. Pobedom… »
Pavlović o kolabiranju: "Bilo je teško vreme..."

Pavlović o kolabiranju: "Bilo je teško vreme..."

B92 pre 6 dana
Strahinja Pavlović, štoper reprezentacije Srbije, izjavio je da je sa njim sada sve u redu nakon što je kolabirao na poluvremena meča grupe C protiv Slovenije (1:1). Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi je posle tog duela objasnio šta se dogodilo… »
Velika podrška za Dance u Minhenu: Protiv Srbije se očekuje 20.000 navijača

Velika podrška za Dance u Minhenu: Protiv Srbije se očekuje 20.000 navijača

Telegraf pre 6 dana
Meč od velike važnosti za oba tima. Fudbalska reprezentacija Srbije će u utorak od 21 čas, u okviru poslednjeg kola grupe A na Evropskom prvenstvu, odmeriti snage sa selekcijom Danske. Orlovima odgovara samo trijumf, a naš naredni rival će imati… »
Dragan Stojković Piksi otkrio šta se nalazi u crvenoj fascikli pred meč Srbije i Danske!

Dragan Stojković Piksi otkrio šta se nalazi u crvenoj fascikli pred meč Srbije i Danske!

Telegraf pre 6 dana
Sastav je već u njegovoj glavi. Dan uoči meča poslednjeg kola grupne faze na Evropskom prvenstvu u fudbalu medijima se obratio selektor Srbije Dragan Stojković Piksi. Rival Srbije biće Danska, a pobeda je svakako imperativ kako ne bismo strepeli… »
Sastav Srbije za dansku: Sa jednim napadačem i dva polušpica!?

Sastav Srbije za dansku: Sa jednim napadačem i dva polušpica!?

Sportski žurnal pre 6 dana
Selektor Dragan Stojković razmišlja o dve varijante igre za sutrašnju utakmicu protiv Danske u Minhenu. Probao je dve različite varijante, menjao i sastav, ali ništa Srbiji nije donelo veliki boljitak u prve dve utakmice Evropskog prvenstva u… »

Vesti dana »