Kakva ludnica u grupi b: Hrvati na ivici eliminacije, Španci poslali Albance kući! (video)

Hot sport pre 4 dana

Italijani u zadnjoj sekundi izvukli bod Fudbaleri Hrvatske sastali su se sa reprezentacijom Italije u poslednjem meču grupe C Evropskog prvenstva.

Golom u zadnjoj sekundi Italija je došla do 1:1. Gol Hrvatske bilo je deloLuke Modrića u 55. minutu, samo minut pre toga kapiten Hrvatske je promašio penal. U poslednjoj sekundi meča Matija Zakanji doneo je prolaz Italiji. Prvo poluvreme nije prošlo sa previše uzbuđenja, Italijanima je bio dovoljan i bod te su nametnuli svoj prepoznatljiv tempo fudbala. Imali su Hrvati prvu ozbiljnu šansu na meču kada je Sučić probao sa distance. a Donaruma napravio odličnu