Francuska u osmini finala kao druga: Mbepe i Levandovski penalima podelili bodove

Nedeljnik pre 9 dana

Reprezentacije Francuske i Poljske remizirale su danas u poslednjem meču trećeg kola grupne faze rezultatom 1:1.

Francuska je povela u 56. minutu golom Kilijana Mbapea iz jedanaesterca, a izjednačio je Robert Levandovski takođe iz jedanaesterca u 79. minutu. Francuska je prva imala dobru šansu u 11. minutu, posle centaršuta Usmana Dembelea po desnoj strani šutirao je Teo Ernandes, a golman Lukaš Skorupski izbacio loptu u korner. Poljak Sebastijan Šimanjski je šutirao u 14. minutu, a loptu je blokirao Ernandes. Posle kornera pokušao je Kasper Urbanski, a francuski golman Majk