Prvi selektor koji se suprostavio UEFA! Zagrmeo posle kontroverznog gola u osmini finala: Imaju 10 ekrana pred sobom, ali...

Kurir pre 2 dana

Selektor Gruzije, Vili Sanjol, obratio se Evropskoj uniji fudbala (UEFA) nakon ispadanja sa Evropskog prvenstva.

Gruzija je iznenadila mnoge samim pojavljivanjem na turniru, a onda je otišla korak dalje i prošla u osminu finala. Tamo nije imala puno šanse pošto je Španija bila dominantna i ubedljiva u igri. Zaslužili su Španci pobedu rezultatom 4:1, ali Sanjolu je smetao način na koji je rival stigao do izjednačenja. Gruzija je imala prednost od 18. minuta, a Španija je do gola došla u 39. minutu. Rodri je bio strelac. Just look at the goalies head and positioning of his