Belingem i rajs su veliki igrači, ali kao ljudi... Sramota šta rade ovi momci: Jedan se hvatao za međunožje, drugi psovao Slovake!

Kurir pre 1 dan
Belingem i rajs su veliki igrači, ali kao ljudi... Sramota šta rade ovi momci: Jedan se hvatao za međunožje, drugi psovao…

Fudbalska reprezentacija Engleske uz veliku dozu sreće plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva, nakon što su pobedili Slovačku rezultatom 2:1, posle produžetaka.

Slovaci su većim delom utakmice bili bolji rival, imali konkretnije šanse, igrali srcem i hrabro se borili. Englezi jesu imali veći posed lopte, ali je njihova igra bila bezidejna i jalova. Poveli su Slovaci golom Ivana Šranca u 25. minutu, a Englezi su došli do izjednačenja u petom minutu sudijske nadoknade, pred kraj utakmice fudbalskim umećem Džuda Belingema. Radost Gordom albionu doneo je Hari Kejn u prvom minutu produžetka. Kada je odlični sudija Umut Meler iz