"Црвени степен безбедности трајаће још, службе раде на разбијању ћелија" Премијер Вучевић за "Јутро на Блиц" о терористичком нападу у Београду: Ово је био напад на државу!
Дневник 02.07.2024 | Остало

Премијер Србије Милош Вучевић говорећи за "Јутро на Блиц" изјавио је да је напад на чувара амбасаде државе Израел терористички напад. Премијер је истакао да ће црвени степен безбедности у Србији трајати још неко време, али и да све безбедносне службе у Србији раде на откривању верских екстремистичких ћелија.
Премијер Србије Милош Вучевић изјавио је и да је напад на припадника жандармерије испред амбасаде Израела на крају крајева напад на државу, јер је наш држављанин напао нашег полицајца. - Терориста је напао припадника жандармерије. Искрено дивљење жандарму који је успео у таквим околностима да одбрани и свој живот и људе за чије је чување био задужен - каже премијер Вучевић. Спроводи се акција на разбијању свих екстремистичких ћелија на читавој територији












