I preko Atlantika došli do četvrtfinala: Prvi gol Brazila iz slobodnog udarca na Kopa Amerika posle Rivaldovog 1999 (VIDEO)

Danas pre 2 dana  |  G. A.

U poslednjem kolu kontinentalnog fudbalskog prvenstva Južne Amerike, koje se održava u SAD, Brazilu je bila potrebna pobeda da zauzme prvo mesto u grupi.

Igrao je nerešeno s Kolumbijom, koja je ostala na čelu. Bilo je 1:1. Brazilci su poveli u 12. minutu preko Rafinje. To je prvi gol petostrukog svetskog prvaka iz slobodnog udarca na Kopa Amerika u poslednjih četvrt veka. هدف رافينها😨😨 pic.twitter.com/3fBPr2XDFC — FCB World (@forcabarca_ar) July 3, 2024 Prethodno je Rivaldo zatresao mrežu Argentine 1999. u četvrtfinalu (2:1). Kolumbijsci su poravnali na izdisaju prvog poluvremena golom Danijela Munjoza. Brazilci,