Džaba VAR kad njim upravljaju ljudi - povlačili pogrešne ofsajd linije, nisu svirali penal za Brazil

B92 pre 2 dana  |  Klix.ba

Protekle noći je remijem Brazila i Kolumbije (1:1) kompletirana grupna faza Kopa Amerika.

Utakmicu su obeležile dve velike sudijske greške kojima su oštećene obe selekcije, ali srećom sve to nije uticalo na konačan poredak na tabeli. Poveo je Brazil golom Rafinje u 12. minutu meča, a sedam minuta kasnije su sudije iz VAR sobe režirale pravi cirkus. Naime, odlučili su da ponište gol Davinsona Sančesa za izjednačenje Kolumbije, nakon centaršuta iz slobodnog udarca, ali prilikom analize situacije kod centaršuta povukli su potpuno pogrešnu liniju. Sudije u