Srpska posla: Naši mladi košarkaši otišli u Zagreb da igraju sa Hrvatskom, evo šta su uradili

Večernje novosti pre 2 dana

Muška mlada reprezentacija Srbije, sastavljena od igrača do 20 godina starosti, ostvarila je još jednu pobedu u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo u Poljskoj.

FOTO: KSS Izabranici trenera Nenada Čanka bilu bolji od vršnjaka iz Hrvatske, 73:82, u prvoj od dve planirane utakmice u Zagrebu. Posle izjednačenog prvog perioda, "orlići" su mnogo bolje ušli u drugu četvrtinu. Dvocifren kapital imali su već u 15. minutu, posle poena Filipa Jovića- 22:33. U ovom delu išli i na 19 razlike – 24:43, kada je precizan bio Nikolić. Naše mlade košarkaške nade držale su prednost sve do kraja, u finišu odbili i opasan nalet domaćina koji