Ovaj čovek je neverovatan: Martinez skinuo dva penala i ponovo postao heroj Argentine, Mesi umalo tragičar! (video)

Hot sport pre 2 dana

Mesiju nije prošla „panenka“, ali je Martinez i ovog puta izvukao Argentinu! Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u polufinale Kopa Amerika nakon dramatične pobede protiv Ekvadora posle izvođenja jedanaesteraca.

Meč je završio rezultatom 1:1, dok su u penal seriji Gaučosi trijumfovali sa 4:2. Ključni čovek za Argentinu bio je kontroverzni golman Emilijano Martinez. Argentina je povela u 35. minutu kada je Lautaro Martinez postigao svoj četvrti gol na turniru. Ekvador je imao priliku da izjednači u 62. minutu, ali je Ener Valensija promašio penal, pogodivši stativu. Izgledalo je da će Argentina obezbediti prolaz nakon regularnog vremena, ali je Kevin Rodriguez u 92. minutu