Trijumf zvezde u Sankt Peterburgu: Uspešna provera crveno-belih, Jovanović debitovao pogotkom (video)

Hot sport pre 3 dana

Zaslužen trijumf crveno-belih Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobedu u prijateljskoj utakmici protiv ruskog Sočija u Sankt Peterburgu – 2:0 (2:0).

Vladan Milojević izveo je prilično izmešan sastav, da mi u nastavku igrači sa klupe dobili svoju šansu. Na kraju, Zvezda je došla do zaslužene pobede i u pozitivnom tonu nastavila pripreme za predstojeću sezonu. Crvena zvezda: Guteša, Mimović, Điga, Leković, Rodić, Dalsio, Šljivić, Ilić, Katai, Jovanović, Šerif. Nije bilo golova sve do 39. minuta, a tada je mrežu Sočija zatresao Šerif Ndijaje nakon asistencije jednog od najnovijih aktivizacija ovog leta, Dalsija.