Sjajna akcija želje: Premijerni gol u novoj sezoni Superlige Srbije viđen već u trećem minutu! (video)

Hot sport 19.07.2024

Odličnu utakmicu gledamo u Leskovcu Fudbaleri Radničkog 1923 i Železničara iz Pančeva otvorili su ovogodišnje izdanje Superlige Srbije.

Meč se zbog radova u Kragujevcu igra u Leskovcu na stadionu Dubočice, a domaćin se ne provodi dobro na startu utakmice. Naime, nakon 45 minuta igre videli smo već četiri pogotka, a prva dva završila su upravo u mreži Kragujevčana. Na prvi gol u novoj sezoni čekali smo svega tri minuta, kada je Želja uspela sjajnu akciju da pretvori u pogodak. Precizan je bio Branislav Knežević. Na 2:0 povisio je Grgić u 15. minutu, da bi autogolom Jovanovića u 29. minutu,