Saldanja u 93. Minutu probio bunker napretka: Partizan slavio u gostima na svom stadionu na trećem debiju Stanojevića u Superligi!

Kurir 19.07.2024
Saldanja u 93. Minutu probio bunker napretka: Partizan slavio u gostima na svom stadionu na trećem debiju Stanojevića u…

NAPREDAK - PARTIZAN 0:1 (0:0) Fudbaleri Partizana savladali su Napredak rezultatom 1:0 (0:0) u prvom kolu Superlige Srbije! Strelac jedinog pogotka bio je Mateus Saldanja u 93. minutu meča.

Počeo je Partizan silovito, a napadali su iz sve snage. Šćekić je pogodio prečku u 4. minutu, zatim je Kalulu imao sjuajnu priliku, ali je Savić ostao nesavladan. Uvodnih 15 minuta je tim Aleksandra Stanojevića pritiskao, ali nikako nisu imali završni pas. Mladi Trifunović je u 28. minutu dobio fenomenalnu loptu od Arijage, ali se bonus Partizana obrukao jer nije primio loptu na pravi način. Napredak je polkušavao uglavnom glavom, ali je sjajni Jovanović na golu