Др Милић пред конститутивну седницу: Честитке ако власт буде имала већину, али шта као буде другачије? [ВИДЕО]
Глас југа 30.07.2024
![Др Милић пред конститутивну седницу: Честитке ако власт буде имала већину, али шта као буде другачије? [ВИДЕО]](https://nstatic.net/915/37312915lxtbgy.jpg)
„Да ли ће се власт конституисати, можда, можда буде конституисана и од стране СНС-а, можда буде конституисана и од стране опозиције.
Можда се власт и не конституише. То је једноставно велика енигма за све нас. Ту су пата карте“, рекао је Милић и додао: “Чујемо гласине да власт има 34 одборника. Ако је то тачно, немамо шта даље да расправљамо – честитамо им. Видећемо ко је прешао и ко је преварио грађане Ниша. Могуће је и да опозиција има 33 одборника. У сваком случају, нико не зна тачно. 12. август није далеко, па молим све за стрпљење. Волео бих да буде што мање прорицања и спекулација у