Nastavlja se potop "delfina"! Preti nam istorijska bruka! Srbija se držala tri četvrtine, pa doživela katastrofalan poraz!

Kurir 01.08.2024

Vaterpolo reprezentacija Srbije doživela je još jedan poraz na Olimpijskim igrama u Parizu.

Ovog puta od "delfina" su bili bolji Španci i to rezultatom 15:11 (3:4, 3:3, 3:3, 2:5). Prva četvrtina protekla je u rezultatskoj klackalici. Španci su konstantno vodili, ali se naša reprezentacija vraćala. Ipak, golom u finišu prve deonice "furija" je stigla do prednosti od 4:3. Na startu druge četvrtine Španci su se brzo odlepili na 6:3 i delovalo je da se sprema novi potop naše reprezentacije. Ipak, golovima Jakšića, Mandića i Ćuka stigli smo do izjednačenja, a