Srbi u Rusiji učestvovali u pobedama i u porazima – Stankoviću pao mrak na oči /video/

Sputnik 01.08.2024

Odigrane su četiri utakmice grupne faze Kupa Rusije, u tri su učešće imali srpski treneri.

Dejan Stanković i njegov Spartak ubedljivo su startovali u Grupi A, dočekali su gradskog rivala Dinamo i pobedili sa 3:0. Golove su postigli Kostarikanac Manfred Ugalde u 37, Paragvajac Hesus Medina iz penala u 68. i domaći igrač Pavel Maslov u 75. minutu. U startnoj postavi Spartaka bio je srpski reprezentativac Srđan Babić, ali je zamenjen u poluvremenu, dok je za goste u drugom poluvremenu zaigrao 19-godišnji Novosađanin Milan Majstorović. U centru pažnje