Danci spasili živu glavu: Dramatična utakmica Partizanovih potencijalnih rival završena bez pobednika!

Hot sport 08.08.2024

Ukoliko ne prođe Lugano, Partizan će u plej-ofu za Ligu konferencija igrati protiv pobednika ovog dvomeča! Posle prve etape kvalifikacija u Danskoj, fudbalski klub Partizan još uvek ne zna ko bi mogao biti njegov potencijalni protivnik u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Sve će zavisiti od ishoda dvomeča sa ekipom Lugana u Ligi Evrope. U međuvremenu, meč između Silkeborga i Genta završio se nerešeno, rezultatom 2:2, i ostavio sve opcije otvorenim. Prvo poluvreme ovog uzbudljivog susreta prošlo je bez golova, ali drugo poluvreme donelo je pravu dramu. Odmah na početku, belgijski tim skrivio je penal koji je Adamsen uspešno realizovao, donoseći prednost Silkeborgu. Ipak, prednost nije dugo trajala, jer je Gančas u 61. minutu